МЕНУВАМ КУЌА ВО ОХРИД ЗА СТАН - СКОПЈЕ

Скопје | Објавено на 2017-11-05 17:11:22.
ID на оглас: 5 | Број на прегледи: 50

Тип: Бизнис
Вид на имот: Куќа/Вила
кв.м.: 200sq. m.
Година на изградба: 2005
Кат на имот: 2
Број на подови во сопственост: 5
Греење: Со камин

Куќата е на одлична локација во мирна средина. Во непосредна близина на само 2 мин од неа има банка, пошта, школо и продавници, градската болница е исто така во непосредна близина на 2-3 минути. Куќата е на 2 спрата со гаражи (за 3 возила) магацински простор покриена веранда. Има комбинирано парно греење на дрва и струја. Одличниот распоред на собите и ентериерното уредување два чуство за целосен комфор и уживање. Првиот спрат целиот е отворен дневен боравок, и работна соба тоалет. А на вториот спрат се спалните тоалет. Секоја соба има сопствена тераса. Цена 149,000 евра! Можна е замена за стан со ваша доплата. моб. 076 582 114

149 000.00


Оглас от Милован

(Потпишан на: 2017-11-05 17:06:59)Други огласи од овој корисник

Неодамна гледани огласи