Se izdava luksuzen stan od 105m2 vo Sopiste

Скопје 1 | Објавено на 2017-10-29 16:05:12.
ID на оглас: 2 | Број на прегледи: 105

Тип: Приватен
Вид на имот: 4 соби
кв.м.: 105sq. m.
Година на изградба: 2017
Вид на градба: Брик
Греење: Со клима уред
Мебел: Луксузен

Адресата на станот е Ул. 1 Бр. 150А Сопиште (се наоѓа на самиот влез во Сопиште, на главната улица) на 550 метри надморска височина и на 4 км од центарот на Скопје.
-Објектот има приземје, два спрата и поткровје
-Објектот е изграден во 2014 год.
-Станот кој што се издава се наоѓа на приземје
-Станот е 105 м2, терасата е 7 м2 и дворно место 200 м2.
-Има: 3 спални, 2 купатила, дневна, кујна и тераса
-Секој стан во објектот има едно гаражно место
-Објектот е обезбеден со комплетен алармен систем од Никоб обезбедување
-Целосно е наместен и опремен (ТВ плазма - 50" - full HD, машина за садови, машина за перење, фрижидер, релна и рамна плотна)
-Има инсталација за сопствено парно, а моментално греењето е на струја, има наместена клима и панели
-Цената за издавање е 350 евра, со можност за менување во зависност од периодот за изнајмување.

350.00


Оглас от Јана

(Потпишан на: 2017-10-29 16:05:12)Неодамна гледани огласи